November 2018
13 nov
10:00
Heist-op-den-Berg BE  Grote Zaal   015 25 07 70
13 nov
10:30
Meulebeke BE  OC Vondel
13 nov
10:30
Strombeek-Bever BE  Feninkshof  02 263 03 43
13 nov
13:30
Heist-op-den-Berg BE  Grote Zaal   015 25 07 70
13 nov
13:30
Strombeek-Bever BE  Feninkshof  02 263 03 43
13 nov
13:45
Meulebeke BE  OC Vondel
14 nov
10:30
Niederanven   Kulturhaus
14 nov
10:30
Antwerpen BE  CO Luchtbal  03/543 90 30
14 nov
14:30
Niederanven   Kulturhaus
15 nov
08:30
Niederanven   Kulturhaus
15 nov
10:00
Antwerpen BE  coStA  03 202 46 46
15 nov
10:30
Niederanven   Kulturhaus
15 nov
10:30
Strombeek-Bever BE  GBS De Mozaïek   02 263 03 43
15 nov
13:30
Antwerpen BE  coStA  03 202 46 46
15 nov
14:00
Sint-Niklaas BE  Schouwburg  03 778 33 66
15 nov
14:00
Strombeek-Bever BE  GBS De Mozaïek   02 263 03 43
16 nov
10:00
Antwerpen BE  coStA  03 202 46 46
16 nov
10:30
Strombeek-Bever BE  Sint-Jozefsschool   02 263 03 43
16 nov
10:30
Niederanven   Kulturhaus
16 nov
13:30
Antwerpen BE  coStA  03 202 46 46
16 nov
14:00
Strombeek-Bever BE  Sint-Jozefsschool   02 263 03 43
16 nov
14:00
Sint-Niklaas BE  Schouwburg  03 778 33 66
16 nov
14:30
Niederanven   Kulturhaus
16 nov
20:00
Sint-Niklaas BE  Schouwburg  03 778 33 66
18 nov
13:30
Lint BE  Ontmoetingscentrum De Witte Merel  03 455 12 13
18 nov
14:00
Torhout BE  Cultuurcentrum de Brouckere  050 22 11 50
18 nov
14:30
Niederanven   Kulturhaus
18 nov
16:00
Torhout BE  Cultuurcentrum de Brouckere  050 22 11 50
18 nov
16:30
Lint BE  Ontmoetingscentrum De Witte Merel  03 455 12 13
19 nov
10:00
Sint-Niklaas BE  Schouwburg  03 778 33 66
19 nov
10:00
Torhout BE  Cultuurcentrum de Brouckere  050 22 11 50
19 nov
13:30
Houthalen-Helchteren BE  Cultuurcentrum Casino  011 49 22 90
19 nov
14:00
Sint-Niklaas BE  Schouwburg  03 778 33 66
19 nov
14:00
Torhout BE  Cultuurcentrum de Brouckere  050 22 11 50
20 nov
10:00
Sint-Niklaas BE  Schouwburg  03 778 33 66
20 nov
10:00
Zaventem BE  Cultuurcentrum De Factorij
20 nov
13:30
Zaventem BE  Cultuurcentrum De Factorij
20 nov
13:30
Lommel BE  CC De Adelberg  011 55 35 11
20 nov
14:00
Sint-Niklaas BE  Schouwburg  03 778 33 66
22 nov
10:00
Zaventem BE  Cultuurcentrum De Factorij
22 nov
10:30
Ganshoren BE  Vgc De Zeyp  02 422 00 11
22 nov
10:30
Overijse BE  Cultuurcentrum Den Blank  02/687 59 59
22 nov
10:30
Maasmechelen BE  CC Maasmechelen  089 76 97 97
22 nov
13:30
Ganshoren BE  Vgc De Zeyp  02 422 00 11
22 nov
13:30
Overijse BE  Cultuurcentrum Den Blank  02/687 59 59
22 nov
13:30
Zaventem BE  Cultuurcentrum De Factorij
22 nov
14:00
Maasmechelen BE  CC Maasmechelen  089 76 97 97
23 nov
08:30
Antwerpen BE  VB Maria Boodschap
23 nov
10:00
Zaventem BE  Cultuurcentrum De Factorij
23 nov
14:25
Antwerpen BE  VB Maria Boodschap
23 nov
20:00
Hasselt BE  grote zaal  011 22 99 33
26 nov
13:30
Geel BE  CC De Werft  014 56 66 66
27 nov
 
Antwerpen BE  Sint-Lievenscollege
27 nov
 
Antwerpen BE  Sint-Lievenscollege
27 nov
10:00
Geel BE  CC De Werft  014 56 66 66
27 nov
13:30
Geel BE  CC De Werft  014 56 66 66
27 nov
14:00
Koksijde BE  CC Casino  058 53 29 99
28 nov
20:15
Geel BE  CC De Werft  014 56 66 66
29 nov
14:00
Merksem BE  Cultuurcentrum Merksem  03 641 62 10
29 nov
14:00
Kortrijk BE  Cultuurcentrum Kortrijk  056 23 98 55
29 nov
20:15
Merksem BE  Cultuurcentrum Merksem  03 641 62 10
30 nov
10:10
30 nov
13:05
30 nov
14:30
Annecy FR  Théâtre Renoir
30 nov
19:00
Annecy FR  Théâtre Renoir
30 nov
20:00
Wetteren BE  Cultuurcentrum Nova  09 365 20 20
December 2018
01 dec
17:00
Huningue FR  Le Triangle
02 dec
17:00
Huningue FR  Le Triangle
03 dec
14:00
Cernay FR  Espace Grün
04 dec
10:00
Cernay FR  Espace Grün
10 dec
 
Tournai BE  Maison de la Culture
11 dec
 
Tournai BE  Maison de la Culture
12 dec
 
Tournai BE  Maison de la Culture
13 dec
 
Tournai BE  Maison de la Culture
13 dec
19:30
Huanpu District, Shanghai   Shanghai Children's Art Theatre
14 dec
 
Tournai BE  Maison de la Culture
14 dec
14:30
Huanpu District, Shanghai   Shanghai Children's Art Theatre
14 dec
19:30
Huanpu District, Shanghai   Shanghai Children's Art Theatre
15 dec
10:30
Huanpu District, Shanghai   Shanghai Children's Art Theatre
15 dec
14:30
Huanpu District, Shanghai   Shanghai Children's Art Theatre
15 dec
19:30
Huanpu District, Shanghai   Shanghai Children's Art Theatre
16 dec
10:30
Huanpu District, Shanghai   Shanghai Children's Art Theatre
16 dec
14:30
Huanpu District, Shanghai   Shanghai Children's Art Theatre
17 dec
10:30
17 dec
13:30
18 dec
10:30
Tournai BE  Maison de la Culture
18 dec
13:30
Tournai BE  Maison de la Culture
19 dec
10:30
22 dec
15:00
Nape-Macau   Macao Cultural Centre
23 dec
15:00
Nape-Macau   Macao Cultural Centre
23 dec
19:30
Nape-Macau   Macao Cultural Centre
24 dec
11:00
Nape-Macau   Macao Cultural Centre
27 dec
14:00
Rossignol-Gérouville BE  Centre Culturel Rossignol-Tintigny
27 dec
16:30
Rossignol-Gérouville BE  Centre Culturel Rossignol-Tintigny
Januari 2019
02 jan
14:00
Tenneville   Complexe scolaire
02 jan
16:00
Tenneville   Complexe scolaire
05 jan
15:00
Antwerpen BE  De Studio  03 202 46 46
06 jan
15:00
Antwerpen BE  De Studio  03 202 46 46
08 jan
13:30
Geraardsbergen BE  Arjaantheater  054 43 72 61
10 jan
 
Sint-Jans-Molenbeek BE  GC De Vaartkapoen  02 413 04 10
10 jan
 
Sint-Jans-Molenbeek BE  GC De Vaartkapoen  02 413 04 10
10 jan
14:00
Waregem BE  CC De Schakel  056 62 13 40
11 jan
 
Koekelberg BE  Vgc De Platoo  02 412 00 50
14 jan
 
Vilvoorde BE  Sint - jozefsschool   02 255 46 90
14 jan
 
Vilvoorde BE  Sint - jozefsschool   02 255 46 90
15 jan
 
Vilvoorde BE  De Sterrenhemel  02 255 46 90
16 jan
 
Vilvoorde BE  GBS Woluwe  02 255 46 90
17 jan
 
Vilvoorde BE  CC Het Bolwerk  02 255 46 90
17 jan
11:00
Zaventem BE  Cultuurcentrum De Factorij
17 jan
14:00
Zaventem BE  Cultuurcentrum De Factorij
18 jan
 
Vilvoorde BE  De Sterrenhemel  02 255 46 90
18 jan
 
Vilvoorde BE  De Sterrenhemel  02 255 46 90
18 jan
10:30
Lier BE  Liers Cultuurcentrum  03 488 06 79
18 jan
13:30
Lier BE  Liers Cultuurcentrum  03 488 06 79
19 jan
18:00
Bruxelles BE  Salle Iota
21 jan
 
Vilvoorde BE  Parochiezaal tegenover Heilig Hartschool   02 255 46 90
21 jan
10:00
Bruxelles BE  Salle Iota
21 jan
13:30
Bruxelles BE  Salle Iota
22 jan
10:00
Bruxelles BE  Salle Iota
22 jan
10:30
Turnhout BE  de KUUB  014 41 69 91
22 jan
13:30
Bruxelles BE  Salle Iota
22 jan
13:45
Geel BE  De Waai  014 56 66 66
22 jan
13:45
Turnhout BE  de KUUB  014 41 69 91
23 jan
 
Vilvoorde BE  De Knipoog  02 255 46 90
23 jan
10:00
Bruxelles BE  Salle Iota
23 jan
10:00
Geel BE  De Waai  014 56 66 66
23 jan
20:15
Geel BE  De Waai  014 56 66 66
24 jan
10:00
Bruxelles BE  Salle Iota
24 jan
10:00
Geel BE  De Waai  014 56 66 66
24 jan
13:30
Bruxelles BE  Salle Iota
24 jan
13:30
Hasselt BE  kleine zaal  011 22 99 33
24 jan
13:45
Geel BE  De Waai  014 56 66 66
25 jan
 
Vilvoorde BE  Lampion  02 255 46 90
25 jan
 
Vilvoorde BE  Lampion  02 255 46 90
25 jan
10:00
Halle BE  Cultuurcentrum't Vondel  02 365 98 27
27 jan
15:00
Eeklo BE  CC De Herbakker  09 218 27 27
28 jan
10:30
Questembert FR  centre culturel L'Asphodèle
28 jan
14:00
Questembert FR  centre culturel L'Asphodèle
29 jan
10:30
Wetteren BE  Cultuurcentrum Nova  09 365 20 20
29 jan
10:30
Questembert FR  centre culturel L'Asphodèle
29 jan
14:00
Wetteren BE  Cultuurcentrum Nova  09 365 20 20
29 jan
14:00
Questembert FR  centre culturel L'Asphodèle
31 jan
10:00
Heist-op-den-Berg BE  Blauwe Zaal    015 25 07 70
31 jan
10:30
Questembert FR  centre culturel L'Asphodèle
31 jan
13:30
Heist-op-den-Berg BE  Cultuurcentrum Zwaneberg   015 25 07 70
31 jan
14:00
Blankenberge BE  Cultureel Centrum Blankenberge  050 636 600
31 jan
14:00
Questembert FR  centre culturel L'Asphodèle
Februari 2019
01 feb
10:30
Questembert FR  centre culturel L'Asphodèle
01 feb
13:30
Heist-op-den-Berg BE  Cultuurcentrum Zwaneberg   015 25 07 70
01 feb
14:00
Questembert FR  centre culturel L'Asphodèle
01 feb
19:30
Heist-op-den-Berg BE  Cultuurcentrum Zwaneberg   015 25 07 70
02 feb
19:00
Asse-Zellik BE  CC Asse  02 456 01 60
02 feb
19:30
Heist-op-den-Berg BE  Cultuurcentrum Zwaneberg   015 25 07 70
03 feb
14:30
Herentals BE  CC 't Schaliken  014 28 51 30
03 feb
17:00
Muzillac FR  Le Vieux Couvent
04 feb
10:30
Wemmel BE  Sint-Jozefsschool   02 460 73 24
04 feb
10:30
Muzillac FR  Le Vieux Couvent
04 feb
14:00
Wemmel BE  Sint-Jozefsschool   02 460 73 24
04 feb
14:00
Muzillac FR  Le Vieux Couvent
04 feb
14:00
Torhout BE  Cultuurcentrum de Brouckere  050 22 11 50
05 feb
10:30
Muzillac FR  Le Vieux Couvent
05 feb
10:30
Wemmel BE  GC De Zandloper  02 460 73 24
05 feb
10:30
Maasmechelen BE  CC Maasmechelen  089 76 97 97
05 feb
13:30
Wemmel BE  GC De Zandloper  02 460 73 24
05 feb
13:30
Maasmechelen BE  CC Maasmechelen  089 76 97 97
05 feb
14:00
Muzillac FR  Le Vieux Couvent
07 feb
10:00
Wevelgem BE  CC Guldenberg  056 43 34 95
07 feb
10:30
Wemmel BE  GC De Zandloper  02 460 73 24
07 feb
13:30
Wemmel BE  GC De Zandloper  02 460 73 24
07 feb
14:00
Wevelgem BE  CC Guldenberg  056 43 34 95
10 feb
15:00
Brugge BE  Daverlo  050 44 30 60
11 feb
10:00
Brugge BE  Daverlo  050 44 30 60
11 feb
14:00
Brugge BE  Daverlo  050 44 30 60
12 feb
10:00
Houthalen-Helchteren BE  Cultuurcentrum Casino  011 49 22 90
12 feb
10:30
Elsene BE  Vgc Elzenhof   02 648 20 30
12 feb
13:30
Elsene BE  Vgc Elzenhof   02 648 20 30
12 feb
13:30
Houthalen-Helchteren BE  Cultuurcentrum Casino  011 49 22 90
14 feb
13:30
Antwerpen BE  De Studio  03 202 46 46
14 feb
13:30
Ninove BE  CC De Plomblom  054 34 10 01
15 feb
10:00
Antwerpen BE  De Studio  03 202 46 46
15 feb
13:30
Antwerpen BE  De Studio  03 202 46 46
15 feb
13:30
Ninove BE  CC De Plomblom  054 34 10 01
15 feb
20:00
Ninove BE  CC De Plomblom  054 34 10 01
16 feb
15:00
Antwerpen BE  De Studio  03 202 46 46
17 feb
15:00
Antwerpen BE  De Studio  03 202 46 46
19 feb
13:30
Sint-Joost-Ten-Node BE  Vgc Ten Noey  02 217 08 82
21 feb
10:30
Sint-Joost-Ten-Node BE  Vgc Ten Noey  02 217 08 82
21 feb
13:30
Sint-Joost-Ten-Node BE  Vgc Ten Noey  02 217 08 82
22 feb
10:30
Sint-Joost-Ten-Node BE  Vgc Ten Noey  02 217 08 82
22 feb
13:30
Sint-Joost-Ten-Node BE  Vgc Ten Noey  02 217 08 82
28 feb
10:30
Brussel BE  Vgc De Kroon - Sint-Agatha-Berchem  02 563 59 26
28 feb
13:30
Brussel BE  Vgc De Kroon - Sint-Agatha-Berchem  02 563 59 26
Maart 2019
01 mrt
10:30
Brussel BE  Vgc De Kroon - Sint-Agatha-Berchem  02 563 59 26
01 mrt
13:30
Brussel BE  Vgc De Kroon - Sint-Agatha-Berchem  02 563 59 26
18 mrt
10:00
Asse-Zellik BE  Kapel Oud Gasthuis  02 456 01 60
18 mrt
13:30
Asse-Zellik BE  Kapel Oud Gasthuis  02 456 01 60
19 mrt
10:00
Asse-Zellik BE  De Leerheide   02 456 01 60
19 mrt
13:30
Asse-Zellik BE  De Leerheide   02 456 01 60
21 mrt
10:00
Asse-Zellik BE  Kapel Oud Gasthuis  02 456 01 60
21 mrt
13:30
Asse-Zellik BE  Kapel Oud Gasthuis  02 456 01 60
22 mrt
10:00
Asse-Zellik BE  Feestzaal Zellik  02 456 01 60
22 mrt
13:30
Asse-Zellik BE  Feestzaal Zellik  02 456 01 60
25 mrt
10:00
Asse-Zellik BE  Ter Dreef  02 456 01 60
25 mrt
13:30
Asse-Zellik BE  Ter Dreef  02 456 01 60
April 2019
01 apr
13:30
Herbesthal BE  Gemeindeschule Herbesthal
Februari 2020
16 feb
 
Merksem BE  Cultuurcentrum Merksem  03 641 62 10
17 feb
 
Merksem BE  Cultuurcentrum Merksem  03 641 62 10
17 feb
 
Merksem BE  Cultuurcentrum Merksem  03 641 62 10